czwartek, 2 stycznia 2014

To był naprawdę fajny rok!


No i przeleciało, 2013 za nami, kolejny rok przed nami. Oglądając zdjęcia z minionego roku stwierdziłam, że był on naprawdę wyjątkowy. Każda stylizacja to jakieś wydarzenie jej towarzyszące, wspomnienie, z którym jest ona nierozerwalnie związana. Wybierając zatem zdjęcia do tego podsumowania mogłam wrócić myślami do tych wspaniałych chwil. I za to między innymi  kocham blogowanie ;)
Utwierdziłam się też w przekonaniu, że nie liczy się ilość a jakość - choć stylizacji w minionym roku było mniej niż zwykle, to były one na tyle przemyślane, że wciąż nic bym w nich nie zmieniła. Przedstawiam Wam 13 moich ulubionych, nawiązując do minionej trzynastki ;)

Ten rok dla mnie zapowiada się niezwykle wyjątkowo, wiele się wydarzy na wielu płaszczyznach, ale nie chce zdradzać zbyt dużo - wiem jedno, to będzie bardzo intensywny czas pełen imprez, wyjazdów, spotkań i wyzwań. Życzę Wam z całego serca, aby 2014 dla Was też taki był lub okazał się jeszcze fajniejszy niż zapowiada się on dla mnie! ;)Najlepszego Kochani! ;)


10 komentarzy:

 1. Jaka Ty piękna! Szczęśliwego 2014 Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkie twoje propozycje bardzo mi się podobają :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne sety! W tym roku proszę więcej ;-)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. oby następny był jeszcze lepszy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. rockowe stylizacje szczególnie przypadły mi do gustu!

  OdpowiedzUsuń
 6. uwielbiam Twój styl! ni jest przesadny ale elegancki i właśnie za to uwielbiam tu zaglądać :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Oby następny rok był lepszy od poprzedniego. Mam tylko małą uwagę. Być może ją zignorujesz a może nie ;) Twoje zdjęcia choć fajne i artystyczne to jednak nużące i wszystkie takie same. Chodzi mi oczywiście o te z efektami. Chyba nie o to chodzi w blogu modowym. Po przejrzeniu kilku postów jestem znudzona i nie mam ochoty oglądać dalej. Na tych kilku normalnych widać ,że jesteś śliczną dziewczyną i stylizacje chyba są fajne, ale niestety nie za bardzo można je zobaczyć. Pozdrawiam. Może tu jeszcze kiedyś wrócę. Na razie nie mam ochoty.

  OdpowiedzUsuń
 8. U mnie też 2014 będzie fajny - mam nadzieję, że Tobie też wszystko się uda! :)

  OdpowiedzUsuń

Podziel się ze mną swoją opinią :)
pamiętaj jednak, żeby się podpisać, będzie mi łatwiej odpowiedzieć ;)