sobota, 27 lutego 2016

Mój fotoreportaż Ślubny

Z każdym powrotem jest tak samo - odzwyczajamy się od pewnych czynności i trudno nam wskoczyć po dłuższej przerwie w dawny rytm. Cały miesiąc potrzebowałam na to, aby na nowo się rozkręcić. Zastanawiałam się o czym powinien być ten pierwszy post po powrocie. Co chciałabym powiedzieć znajomemu, którego nie widziałam półtora roku? Czym się podzielić? Pochwalić?

Niewątpliwie najważniejszym wydarzeniem w moim życiu był ślub, który na blogu się nie pojawił. Dlaczego? Ponieważ chciałam czerpać pełną radość z najdrobniejszych rzeczy związanych z organizacją ślubu, a potrzebowałam na to czasu. Nie chciałam dawać Wam strzępków informacji, które z pewnością niosłyby ze sobą ogromny bagaż emocjonalny, wolałam się odnieść do wszystkiego, co jest związane ze ślubem, na chłodno. Wiem, że wtedy podjęłam dobrą decyzję, chociażby po tym jakie zdjęcia wybrałam dziś do mojego ślubnego reportażu. Z pewnością dokładnie tych fotografii tuż po ślubie byście nie oglądali. Piękne jest to, że z każdym mijającym miesiącem zakochuje się w zupełnie nowych kadrach, które na początku nie były dla mnie aż tak ważne, lub inaczej - wyjątkowe. Najpierw patrzyłam na siebie na zdjęciach, co jest naturalne, potem na mojego męża, następnie na moich najbliższych, pozostałych gości i w końcu zaczęłam dostrzegać detale.Teraz mogłam stworzyć przepiękną pamiątkę, którą z przyjemnością się z Wami dzielę.
Niech ten post będzie wstępem do innych ślubnych postów - jest kilka rzeczy, na które chciałabym zwrócić Waszą uwagę, z pewnością są wśród Was Panie, które mają Ten dzień wciąż przed sobą, prawda? ;)

Tym czasem miłego oglądania...


Zdjęcia: Prestige

5 komentarzy:

 1. piękne zdjęcia :) na prawdę dobry fotoreportaż,uwielbiam oglądać takie zdjęcia ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. a ja w tym roku w lipcu :) rzadko kiedy podobają mi się jakieś suknie ślubne ale ta ma cudowny odcień i piękny dół :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcia. Bardzo lubię oglądać zdjęcia ze ślubu, do swoich chętnie wracam a ten dzień już od 7 miesięcy jest za mną..

  OdpowiedzUsuń
 4. Rewelacja, piękne ujęcia, miło ogląda się zdjęcia ślubne! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. So many pretty things on your list! I hope you have a wonderful day!

  OdpowiedzUsuń

Podziel się ze mną swoją opinią :)
pamiętaj jednak, żeby się podpisać, będzie mi łatwiej odpowiedzieć ;)