poniedziałek, 28 maja 2012

W poszukiwaniu inspiracji...

Wyprzedaże zbliżają się wielkimi krokami, więc już nadszedł czas, by zacząć się do niech w jakiś sposób przygotowywać. To czas, w którym możemy zadbać nie tylko o naszą letnią garderobę, ale także o tą jesienno - zimową. Dlatego ja już teraz robię przegląd jesiennych kolekcji, by wiedzieć za czym się rozglądać już wkrótce, 
a co może mi wpaść w trochę niższej cenie ;) 


 Dziś inspiruje się artystyczną sesją jesiennej kolekcji Top Secret.


Marka Top Secret była Partnerem Kreatywnym 11 edycji  Fotofestiwalu - Międzynarodowego Festiwal Fotografii. Na ulicach Łodzi zrealizowana została sesja na potrzeby kampanii jesień zima Top Secret. Autorem zdjęć jest Tomasz Sikora, który nadał im charakter reportażu. Zdjęcia są fenomenalne, a kolekcja mnie osobiście zachwyca. Latem, czy wiosną nie pozwoliłabym sobie na takie zestaw, ale jesienią jak najbardziej tak! Co roku wraz z przybywającymi liśćmi na ulicach, uciekam coraz bardziej od 'krzykliwych' fasonów w proste linie i gładkie materiały. Lubię jesień właśnie za ten jej modowy spokój i wyrafinowanie.
I wiecie co - wyprzedaże to też czas pojawiania się jesiennych kolekcji w sklepach - nie mogę się już tej doczekać!

6 komentarzy:

 1. wyprzedaże będą jakoś na początku czerwca ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niektóre sklepy ruszają już w połowie czerwca, za pozostałymi trzeba będzie poczekać jeszcze miesiąc, ale szybko zleci ;)

   Usuń
 2. nie spodziewałabym się, że to w PL :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niezłe zdjęcia :) pierwsze jest najlepsze :)

  OdpowiedzUsuń

Podziel się ze mną swoją opinią :)
pamiętaj jednak, żeby się podpisać, będzie mi łatwiej odpowiedzieć ;)